آخرین اخبار

8. اسفند 1396 - 23:09   |   کد مطلب: 32547
مراسم یادواره شهدای مدافع حرم؛ شهید "مرتضی حسین پور" با راوی گری "حاج عظیم ابراهیم پور"در دانشگاه ایلام برگزار شد.

به گزارش ایلام رصد، به همت بسیج دانشجوئی دانشگاه ایلام، مراسم یادواره شهدای مدافع حرم؛ شهید "مرتضی حسین پور" با راوی گری "حاج عظیم ابراهیم پور" و با حضور رئیس دانشگاه، مسئول نهاد رهبری، دانشجویان و مسئولان بسیج دانشجوئی استان در سالن آمفی تئاتر آیت الله حیدری دانشگاه ایلام، برگزار شد.

حاج عظیم ابراهیم پور در این یادواره با تبیین شاخصه های انقلابی گری گفت: به گفته مقام عظمی ولایت چپ و راست و اصول گرا و اصلاح طلب نداریم، افراد یا انقلابی هستند یا غیر انقلابی؛ و انقلابی کسی است که به مردم محروم خدمت کند.

وی با اشاره به خلاقیت ها و نوآوری هائی که شهدای دفاع مقدس در طول 8 سال جنگ تحمیلی داشتند، اضافه کرد: شهدای دانشجو دفاع مقدس در مدت زمان جنگ تحمیلی رکوردهای جهانی بیشماری را ب تلاش و خلاقیت و استفاده درست خود از امکانات به دست آوردند، چنانکه توانستند 11 میلیارد متر مکعب آب را جا به جا کنند، یا پنج بیمارستان تخصصی با تمام امکانات را در زیر زمین احداث نمایند، یا رکورد 18هزار عمل جراحی را به نام خود به ثبت برسانند.

ابراهیم پور با بیان اینکه امروزه باید برای حل مسئله ها و مشکلات موجود ایستاد و حرف نو زد، تصریح کرد: هرجا انقلابی عمل کرده و با تکیه بر تفکر انقلابی در مقابل مشکلات ایستاده ایم، موفقیت از آن ما بوده و جهان را مقهور و مبهوت توانائی خود ساخته ایم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

خامنه ای دات آی آز