فرمانده کل انتظامی کشور در مرز بین‌المللی مهران :

اقدامات انتظامی در مرزهای کشور مثبت و مناسب بوده است

کد خبر: 534
|15:15 - 1402/06/09
نسخه چاپی
اقدامات انتظامی در مرزهای کشور مثبت و مناسب بوده است
سردار احمد رضا رادان در جلسه قرارگاه اربعین در #مرز_بین‌المللی_مهران با اشاره به اینکه دولت زیرساخت های لازم را برای تردد زوار فراهم کرده است، بیان کرد: تمامی ظرفیت های انتظامی برای تسهیل تردد زائران تا پایان ماموریت اربعین بکار گرفته می شود.

 

به گزارش ایلام رصد،  وی اضافه کرد: هم اکنون تردد زائران در گیت های مهران در کمترین زمان ممکن انجام می شود و طرف عراقی نیز نهایت همکاری را با کشورمان در این زمینه انجام می دهد.

سردار رادان با بیان اینکه پیش بینی می شود طی سه روز آینده شاهد حجم زیادی از زائران در مرزهای کشور به خصوص در مرز #مهران باشیم، تصریح کرد: نیروهای انتظامی در رده های مختلف برای این روزهای شلوغ در آمادگی کامل به سر می برند.

فرمانده کل انتظامی کشور با تاکید بر اینکه همه رده های انتظامی و مرزبانی آماده ارائه خدمات به زائران می باشند، اظهار کرد: گشت های پلیس به طور مستمر در سطح شهر مهران به خصوص پارکینگ ها برای برقراری امنیت فعال هستند و هیچ گونه جای نگرانی برای زائران وجود ندارد.

 

وی در پایان با اشاره به اینکه امسال کشور عراق نهایت همکاری را با ما در بحث تردد داشته است،اظهار کرد:امسال همه ارگان ها و دولت محترم از لحاظ آماده سازی زیر ساخت پای کار بودند و خوشبختانه اقدامات انتظامی هم در مرز های کشور مثبت و مناسب بوده است.