خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

مطالب استان ایلام

امام جمعه ایلام:
حجت الاسلام لطفی گفت: در دومین سالگرد توافق هسته‌ای ملت شاهد سقوط آزاد برجام است، مقامات دولتی باید برای ملت به ابهامات پاسخ دهند، آیا در تنظیم ضمانت اجرایی پیش‌بینی شده است.
مدیرکل بهزیستی ایلام خبر داد؛
مدیر کل بهزیستی استان ایلام، با اشاره به فعالیت یک‌خانه امن دولتی ویژه زنان خشونت دیده گفت: 28زن خشونت دیده سال گذشته به مرکز فوریت های اجتماعی در استان مراجعه کردند.
شهردار ایلام:
شهردار ایلام گفت: طرح جامع شهری ایلام بازنگری و در یک اقدام 300 مورد ایراد بر آن وارد و اصلاح شد.
گزارش؛
کودک کار در همه دنیا بعنوان واژه ای نأمانوس در میان اجتماع حضور داشته و کم و بیش همه از آن تنفر داشته و به هرنحوی برای کاهش آن تلاش می کنند.
بسیج اساتید دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان ایلام:
مسئولین تراز اول کشور نبایستی منزلت خویش را در حد مدیر عامل شرکت توتال پائین بیاورند و در ازای طمع تأمین سرمایه 5 میلیارد دلاری آنها منابع 412 میلیارد دلاری را در اختیار ایشان قرار دهند تا به یغما و غارت ببرند.
مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام:
دانشی گفت: به دلیل عدم تامین اتیلن از سوی مسئولین مربوطه کمبود "اتان" در منطقه عسلویه وانجام تعمیرات اساسی در فازهای پارس جنوبی تا اطلاع ثنوی تعطیل اعلام گردیده است.
محمدی گفت: باید بابرنامه ریزی وتبیین فرآیندنسبت به تعیین اهداف وپیش بینی منابع وامکانات برای برنامه ریزی استراتیژیک اقدام شود وطراحی جامع درقالب ابزارها،امکانات و غیره جهت تحقق اهداف بلند مدت در نظر گرفته شود.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت : از تولیدات فکری اساتید دانشگاه و صاحب نظران خارج از مجموعه اداره کار که حداکثر همپوشانی با کارمان را داشته باشد استفاده خواهیم کرد.
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با ایلام رصد:
کاظم زاده تصریح کرد: اصل وجود سرمایه گذاری داخلی در راستای رشد اقتصادی وایجاد اشتغال امری روشن است، اما باید در قرادادهای تجاری و سرمایه گذاری های بین المللی منافع ملی و حفاظت از منابع طبیعی و توجه به نیروی کار داخلی مورد توجه قرار گیرد.
رئیس دفتر نظارت بر انتخابات استان ایلام در گفتگو با ایلام رصد؛
امیدی گفت: از طرف ديگر وجود شورای نگهبان در ساختار نظام تمایل به کسب قدرت را در عده‌ای محدود مي كند، زیرا هنگام بررسی صلاحیت آنان وجود مشکلات صلاحیتی شورای نگهبان را ناچار از رد صلاحیت آنان می نماید و این موضوع خشم عده‌ای را علیه این شورا بر می انگیزد.
معاون مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی ایلام خبرداد؛
معاون مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی ایلام، از اختصاص ۱۴۶ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زا برای مددجویان زیر پوشش این نهاد حمایتی در سال جاری خبر داد.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان خبرداد؛
مهری گفت: از یک انبار مقدار ۳۰۰ کیلوگرم داروی قاچاق ، غیر مجاز وتاریخ مصرف گذشته کشف شد.
انحراف به چپ خودرو«چری» در سیروان منجر به زخمی شدن 3 نفر شد.
گزارش تصویری/
اجتماع بزرگ صیانت از حریم خانواده با حضور جمع کثیری از زنان ایلامی و همزمان در سراسر استان برگزار شد.
یادداشت عباس خزلی؛
باشد که دیگر زین ‌پس بر سر هر کوی و ‌برزن در قامت ذو الکراسی!! از هماهنگی دین و ‌اخرت و خدا و قبله برای اهل ایمان خطابه ها نخوانند اینان...

صفحه‌ها