خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

اخبار ویژه

گزارش:
راهیان نور دانشگاهی از باسابقه‌ترین و باکیفیت‌ترین برنامه‌های دانشجویی است که از اواسط دهه ۷۰ شروع‌شده و هرساله شکل بهتری به خود گرفته است، که استقبال خوب و مثال زدنی دانشجویان از این حرکت عظیم فرهنگی نشان از صحت این موضوع دارد.
بمباران 26 اسفند ماه سال 66 که 33نفر شهید و 29 نفر از مردم شهر آبدانان جانبازشدند و روز خونین شهر آبدانان بود در حال فراموشی است.
ایلام رصد گزارش می دهد؛
اینگونه نیست که هیچکسی هیچ چیزی را از بازار شب عید خرید نکرده و همه دست خالی راهی خانه هایشان شوند اما اوضاع قیمت ها و کاهش قدرت خرید مردم واقعیتی تلخ و انکار ناپذیر است.
فرمانده سپاه ناحیه مهران خبرداد:
فرمانده سپاه ناحیه مهران از آماده سازی یادمانهای شهدا در این شهرستان جهت بازدیدکاروان‌های راهیان نور کشور خبر داد.
گزارش:
گروههای جهادی در شهرستان چرداول طی اقدامی هم به کمک طبیعت شتافته وهم به محرومین خدمت می کنند.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام:
حجت الاسلام مالمیر گفت: توجه به علم و جهاد علمی یکی از بخش های اصلی بیانیه رهبری است که اهتمام به این موضوع همواره مورد تاکید معظم له بوده و رشد علمی و دستیابی به فناوری های نوین را لازمه حفظ استقلال کشور دانسته اند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام:
امام جمعه ایلام گفت: اجرای سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش نیاز به یک حرکت جهادی دارد.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ایلام:
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ایلام از افتتاح نمایشگاه و بازارچه‌ی تولیدات دانشجویی از 11 تا 17 اسفند در ورودی دانشگاه خبر داد.
مدرس حوزه و دانشگاه در گفتگو با ایلام رصد؛
نقی پور گفت: رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب فتح قله های علمی و گذر از مرزهای کنونی دانش را وظیفه نسل جوان دانسته و از آنان خواسته است تا با جهاد علمی در برابر کینه توزی ها و بدخواهی دشمنان قد علم کنند.
طی ۵ سال و چند ماه گذشته در مقابل آنهمه امتیاز نقدی که به آمریکا داده‌ایم غیر از افزایش تحریم‌ها و ده‌ها پرونده خصمانه دیگری که علیه ایران اسلامی گشوده‌اند چه امتیازی گرفته‌ایم؟!
اولین دانشجوی خارجی دانشکده الهیات دانشگاه ایلام از پایان‌نامه‌ی خود دفاع کرد.
به همت دانشگاه علوم پزشکی ایلام؛
با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام و جمعی از مسئولان استانی و دانشگاه علوم پزشکی ایلام، نمایشگاه سومین جشنواره فرهنگی هنری سیب افتتاح شد.
برای اولین بار در کشور صورت گرفت؛
برای اولین بار در کشور در ایلام از دو طرح برنامه نویسی پایتون و تسهیل گری و توانمندسازی کسب و کار بانوان رونمایی شد.
واقعیت یک خبر؛
با توجه به خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تعطیلی دفتر بسیج دانشجویی پردیس امام جعفر صادق (ع) دانشگاه فرهنگیان مسئولان این دانشگاه هر گونه تعطیلی را تکذیب کردند.
اردوی رزمی صحرایی تیپ امیرالمومنین(ع) با حضور فرمانده سپاه استان ایلام و در منطقه عمومی مهران برگزار شد.