خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

اخبار ویژه

معاون سیاسی امنیتی وزیر کشور:
معاون سیاسی امنیتی وزیر کشور گفت: تاکنون سه میلیون نفر ازطریق مرزهای چهارگانه به کشور عراق ترددکرده اند که از این تعداد زائر۶۰درصد از مرز مهران ترددکرده اند.
رئیس دانشگاه فنی حرفه ای استان ایلام:
رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان ایلام گفت: هرچند این دانشگاه در سال ۹۰ از آموزش و پرورش منفک و به وزارت علوم منتقل شده است اما هنوز متناسب با جایگاهش از بودجه دانشگاهی مورد نیاز برخوردار نیست.
نشست ستاد اربعین دانشگاهیان استان ایلام برای برنامه ریزی و هماهنگی های لازم در خدمات رسانی بهتر به زائرین پیاده روی اربعین، صبح امروز در دانشگاه ایلام برگزار شد.
استاندار ایلام:
استاندار ایلام گفت :۷۰ درصد از مجموع زائران اربعین مرز مهران را برای تردد انتخاب کنند.
به مناسبت هفته دفاع مقدس تصاویری از رزمندگان شهرستان چرداول در دوران دفاع مقدس منتشر شد.
عضو شورای شهرایلام در گفتگو با ایلام رصد؛
کرمی با بیان اینکه شهید و شهادت از آرمان های انقلاب و روحیه شهادت طلبی در همه مردم این سرزمین نهادینه است گفت: چنین اتفاقاتی در استان ایلام هرگز رخ نخواهد داد.
عضو شورای شهرایلام:
عضو شورای اسلامی شهر و رئیس کمیسیون نام گذاری شهر ایلام با انتقاد نسبت به حذف نام شهدا از برخی معابر تهران و برخي شهرها در ماه های اخیر خواستار تجدید نظر درباره این تصمیم غلط در شهرداری پايتخت و ديگر شهرها و همچنين برخورد با خاطيان شد.
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام:
شربی نیازی گفت: نباید به راحتی از آنچه که برخی نمایندگان به عنوان ستون پنجم دشمن در کشور نسبت به قضیه دختر آبی انجام دادند، بگذرند بلکه باید با ریشه یابی دلایل آنان، دستگاه های قضائی و امنیتی با آنها برخورد نمایند.
مدرس دانشگاه در گفتگو با ایلام رصد؛
آذیش گفت: قطعا افراد و رسانه هایی که نسبت به انتشار این خبر کذب و دامن زدن به آن دخیل بودند در مسیر تغذیه رسانه های دشمن قدم نهادند و با این اقدام امنیت و آرامش داخلی کشور را مورد هجمه قرار دادند.
مدیرکل راهداری ایلام خبر داد؛
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: از ابتدای ماه محرم تا پایان عاشورای حسینی ۱۹۶ هزار و ۹۴ نفر از مرز بین المللی مهران تردد داشته اند.
گزارشی از حضور جهادگران دانشجویی در مناطق محروم ایلام:
دانشجویان جهادگر ایلامی در اردوی ده روزه خود به روستای وحدت آباد ماژین از تآسی خود به ولایت و تبیعیتشان از گفته های رهبری در این مسیر می گویند.
دکتر اسد میرزایی» معاون جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام شد.
واکنش شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی به هتاکان پرچم حسینی در ایلام؛
چنین ادعایی که موکب مورد نظر بدون توجه به اخطارهای مکرر مأموران شهرداری به فعالیت خود ادامه داده است از سوی برگزار کنندگان این سنت دیرینه، که از عاشقان و دلباختگان به خاندان اهل بیت علیهم السلام اند، رد و قویا تکذیب شده است.
یادداشت:
جامعه نیاز به بازسازی‌ ایمانی و فرهنگی دارد و توجه به ابعاد مختلف وجودی امام حسین ع تنها با حرف محقق نمی شود باید گفتار و کردار و اعمالمان حسینی و سبک زندگیمان عاشورایی باشد.
دبیر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام:
دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر استان ایلام گفت:هرگونه بی احترامی به پرچم عزای حضرت سیدالشهدا محکوم هست و لازم است مسئولان ذیربط با هتاکان برخورد قانونی را به عمل بیاورند.