خامنه ای دات آی آز

کانال تلگرام

آخرین اخبار

مطالب اجتماعی

زکات فطره امسال طبق نظر اکثر مراجع، برابر با ۶۰۰۰ تومان (معادل سه کیلوگرم گندم) یا ۱۵هزار تومان (معادل سه کیلوگرم برنج) اعلام شده است.
پس از گذشت سال های طولانی، «چهارشنبه سوری» یکی از اندک جشن‌های فراموش نشده‌ ما در طول تاریخ است.
فرماندار ایلام؛
فرماندار ایلام گفت: رسانه ها یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار توسعه پایدار در هر جامعه به شمار می روند.
مدیرکل حفاظت محیط‌زیست ایلام گفت: با توجه به بارش برف و سرمای شدید دو تن دانه و علوفه در چند نوبت در زیستگاه‌های حیات‌وحش استان ایلام به‌منظور تغذیه وحوش و پرندگان توزیع شد.
دبیر اجرایی ششمین جشنواره رضوی در استان ایلام گفت: سه هزار و 500 نسخه پوستر و فراخوان این جشنواره در 2 کشور ایران و عراق توزیع شده است.
مدیرکل پزشکی قانونی ایلام گفت: مرگ ناشی از گازگرفتگی (مسمومیت با گاز منوکسیدکربن) در سال جاری (تا پایان دی) نسبت به مدت مشابه سال گذشته 62،5 درصد کاهش یافته است.
جانشین فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به فرا رسیدن ایام پایانی سال و افزایش خریدهای نوروزی، رعایت توصیه های پلیسی از سوی مردم را برای پیشگیری از گرفتار نشدن در دام سارقان ضروری دانست.
آیین های سی و هشتمین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان چرداول با بهره برداری از 25 طرح عمرانی، خدماتی، فرهنگی و آموزشی و کلنگ زنی نمادین اغاز عملیات اجرایی هفت طرح در شهرستان چرداول انجام گرفت.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج دانشجویی ایلام:
حجت الاسلام مالمیر گفت: دینداری واقعی با وجود انقلاب اسلامی معنای حقیقی خود را باز یافت، و توانست با شمشیر دین و حقیقت باطل را نابود و حق را استوار گرداند.
مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استاندار ایلام، برنامه های سفر محمدرضا مروارید استاندار و معاونان استاندار به شهرستان های 10 گانه استان در ایام دهه مبارک فجر را تشریح کرد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام:
امام جمعه ایلام گفت: برای تسریع در ساخت زائر سرای مشهد، رسانه ها و ائمه جمعه سراسر استان در مشارکت خیرین تلاش کنند.
تأکید نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام:
امام جمعه ایلام تأکید کرد: باید با اجرای برنامه های پر محتوا و به دور از روزمرگی خدمات نظام برای جامعه به بهترین وجه ممکن بازگو شود.
مدیر روابط عمومی دانشگاه ایلام خبر داد؛
همایش یک روزه ارتباطات، رسانه و اقتصاد مقاومتی در راستای ارتقاء سطح علمی و ایجاد ارتباط بین مدیران روابط عمومی مراکز علمی استان برگزار می شود.
مسئول پیشگیری و مراقبت‌ از آسیب‌های اجتماعی آموزش‌وپرورش استان ایلام گفت: هیجان خواهی، خود نشان دادن و کمبود عاطفی از مهم‌ترین علل گرایش دانش آموزان به‌سوی مصرف مواد مخدر است.
فرمانده انتظامي شهرستان آبدانان گفت: دو توزیع‌کننده مواد مخدر که از شهرستان دره شهر جهت توزيع و فروش مواد مخدر به شهرستان آبدانان در حال حرکت بودند، شناسايي و دستگير شدند.

صفحه‌ها